Tenis Brno

 

Vážení přátelé,


Vítáme Vás a zároveň Vám děkujeme, že jste navštívili stránky tenisového klubu Brno - Chrlice. Jako jeden z několika tenisových areálů v Brně se snažíme rozvíjet tento vznešený sport a nabídnout možnost hrát a učit se každému, kdo má o tenis zájem. Tenisový areál má ve své nabídce celkem 9 tenisových kurtů a jeden asfaltový kurt, které můžete plně využívat při Vašem tréninku, či hře s přáteli nebo profesionální. Cílem tenisového klubu Brno - Chrlice je zajistit Vám plnohodnotné chvíle strávené na kurtech, proto tenisový klub Brno - Chrlice vlastní veškeré potřebné vybavení pro úpravu tenisových kurtů a řádně se o ně stará. Areál se nachází v části Brno - Chrlice, nedaleko obchodního centra Olympia.

Tenisový klub Vám nabízí možnost registrovat a stát se členem klubu TK Brno - Chrlice, co Vám nabízí řadu výhod. Můžete také využít možnost individuálního hraní spolu s Vašimi přáteli a známými, či obchodními partnery.

Tenisový areál je možné využít pro příjemné chvíle strávené sportováním, relaxací a zábavou. Kromě tenisových kurtů máme v nabídce hřiště pro malou kopanou, volejbal a basketbal. Takto nabízíme v tenisovém klubu Brno - Chrlice širší záběr sportů, kterými se můžete uvolnit po namáhavém dni, zda zpříjemnit si víkend.

Věříme, že přispějeme k Vaším sportovním úspěchem a aktivnímu odpočinku.
Těšíme se na setkání s Vámi.
Tým Tenisového klubu Brno - Chrlice

 

Kurty jsou otevřené

 

Telefonní číslo klubu je :  733 228 931 

 

     tenis brno